GALERIA

Bytom, dnia 23.11.2018 r.
Bal Charytatywny

W dniu 24.11.2018 r. w sali restauracji „Świetlik” należącej do Zakładu Aktywności Zawodowej Bytomskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej odbył się kolejny bal charytatywny. Inicjatorami balu jak zawsze od 19 lat było troje przyjaciół z ośrodka Teresa, Barbara i Kazimierz, którzy reprezentują Bytomskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej, PSS Społem oraz Stowarzyszenie „Wspólny Bytom”.

Inicjatywa organizatorów jak co roku spotykała się z dużym zainteresowaniem. Sala balowa zapełniła się do ostatniego miejsca. Uczestnicy balu połączyli dobrą zabawę z dobroczynnością i zakupili również piękne upominki z motywem Świąt Bożego Narodzenia w zorganizowanym sklepiku z pracami, które wykonane zostały w ramach terapii zajęciowej przez dzieci i młodzież niepełnosprawną.

Całkowity dochód z balu przeznaczony został na działalność statutową Bytomskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej.
Bytom, dnia 16.12.2014 r.
Obchody 20 lecia działalności Stowarzyszenia „Wspólny Bytom”

Walne zebranie Stowarzyszenia „Wspólny Bytom” połączone z obchodami 20 lecia działalności naszego stowarzyszenia.

Kliknij żeby zobaczyć galererię fotograficzną oraz film z obchodów.


Bytom, dnia 23.11.2012 r.
Bal Charytatywny

Zarząd Stowarzyszenia „Wspólny Bytom” był współorganizatorem „Balu Charytatywnego”, którego dochód został przeznaczony na działalność statutową Bytomskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej.

Bal odbył się dnia 23 listopada 2012 r. w „Sali Balowej” restauracji Myśliwska przy ul. Alojzjanów 27 przy muzyce zespołu „DAB”.
Bytom, dnia 19.09.2012 r.
Podsumowanie kampanii wyborczej do Rady Miejskiej w Bytomiu

W dniu 19 września 2012 roku odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Wspólny Bytom”, w którym uczestniczyły również osoby nie będące członkami Stowarzyszenia, ale kandydujące z listy Komitetu Wyborczego „Wspólny Bytom”. Na spotkaniu podsumowano przebieg i wyniki kampanii wyborczej.

Omówiono również zasady współpracy z nowymi władzami Bytomia oraz przedstawiono priorytety programowe dla miasta.

Prezes Stowarzyszenia WB podziękował wszystkim za zaangażowanie w wyborach oraz pogratulował sukcesu wyborczego radnym – Panu Mirosławowi Podymie i Panu Andrzejowi Wężykowi.
Bytom, dnia 13.12.2011 r.
Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Wspólny Bytom”

W dniu 13.12.2011 r. odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Wspólny Bytom”, na którym podjęto uchwały dotyczące: zmian w Statucie Stowarzyszenia, Regulaminu Obrad Walnego Zebrania Członków, Regulaminu Nadania Członkostwa Honorowego Stowarzyszenia „Wspólny Bytom”. Walne Zebranie podjęło również uchwały w sprawie Nadania Członkostwa Honorowego wybitnie zasłużonym dla Stowarzyszenia.

W czasie zebrania zostały przedstawione osoby, które wstąpiły do Stowarzyszenia – przywitane zostały oklaskami i bukietem kwiatów.

Tytułem Honorowego Członka wyróżnieni zostali: Ryszard Walicki, Jerzy Sałabun oraz Zdzisław Szewc. Po Walnym Zebraniu odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli przedstawiciele władz miasta oraz zaprzyjaźnionych stowarzyszeń.
Bytom, dnia 11.11.2011 r.
Narodowe Święto Niepodległości 11.11.2011 r.
11 listopada 2011 r. w dniu rocznicy Narodowego Święta Niepodległości przedstawiciele Stowarzyszenia „Wspólny Bytom” złożyli wiązanki biało czerwonych kwiatów pod pomnikiem „Poległych i Walczących o Wolność Ojczyzny”.Bytom, dnia 26.06.2011 r.
I Edycja Mistrzostw Bytomia w Pływaniu
Mimo że pogoda nie dopisała, na starcie I edycji Mistrzostw Bytomia w Pływaniu stawiło się w dniu 26 czerwca kilkudziesięciu uczestników. Wśród nich byli również członkowie Stowarzyszenia „Wspólny Bytom”. Prezes Stowarzyszenia Kazimierz Bartkowiak w swojej kategorii wiekowej zajął trzecie miejsce. W tych mistrzostwach startowała również wnuczka Prezesa, która w kategorii dziesięcio­latków została mistrzynią Bytomia.Bytom, dnia 3.05.2011 r.
W dniu 3 maja 2011 r. w Bytomiu przy ul. Gliwickiej 17 pod tablicą upamiętniającą miejsce, na którym stał hotel LOMNITZ, w którym mieściła się w latach 1920-22 siedziba Polskiego Komisariatu Plebiscytowego dla Górnego Śląska, od 1922-31 siedziba Konsulatu generalnego Rzeczypospolitej Polskiej, a w latach 1931-39 „Dom Polski”, przedstawiciele Stowarzyszenia „Wspólny Bytom” złożyli kwiaty dla uczczenia 220 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz 90 rocznicy III Powstania Śląskiego.Bytom, dnia 19.04.2011 r.
W dniu 19.04.2011 r. odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Wspólny Bytom”, na którym podjęto szereg uchwał. Między innymi dokonano zmian w Statucie Stowarzyszenia oraz zatwierdzono wzór nowego Logo Stowarzyszenia. Walne Zebranie podjęło również uchwały w sprawie przyjęcia w szeregi Stowarzyszenia nowych członków.